Účetnictví již od 990 Kč/měsíc.
Volejte 602 202 876

Logo Mavedo.cz

Provedeme vás světem čísel..

Společnost Mavedo s.r.o. je na trhu pod tímto brandem nováčkem, nicméně jednotlivci stojící za společností se ve světě účetnictví a byznysu pohybují více než 7 let. Mavedo vzniklo oddělením účetní sekce od mateřské společnosti INAGO s.r.o. Kvalita a spolehlivost přetrvává. Pro klientský přístup a úzký vztah se zákazníkem je pro nás klíčový. Většina klientů oceňuje rychlost, komunikativnost a schopnost reagovat na danou situaci.

Jak to probíhá

Zákaznický servis

Každému klientovi je přidělena účetní, která mu je plně k dispozici i v případě dotazů. Po celou dobu spolupráce se vaše účetní nemění, klademe důraz na komplexní přehled o klientovi v rámci customer care. A jak vidíte na našich webových stránkách, máme rádi přehlednost a ve všem máme systém.

Vlastní inovace

V následujícím roce v rámci inovací budeme používat vlastní fakturační řešení, které má za cíl urychlit procesy nám i klientům. Připravujeme unikátní software pro naše klienty, který zjednoduší fungování nejen účetních ale také manažerských služeb v celé firmě. Naši klienti ho bodou moci využívat zdarma.

Oblíbené služby

Ikona

Mzdové účetnictví

Zajišťujeme zpracování personální a mzdové agendy. Ta zahrnuje kompletní vedení mezd, dále se vám postaráme o elektronické výplatní pásky, ale i komunikaci se zaměstnanci.

Ikona

Vedení účetnictví

Zajišťujeme vedení účetnictví firmám, OSVČ i spolkům. Postaráme se vám o vedení evidence o příjmech a výdajích, o majetku i dluzích.

Ikona

Daňová evidence a poradenství

Postaráme se vám o vedení evidence o příjmech a výdajích, o majetku a dluzích. V rámci této služby poskytujeme i související poradenství.